Kontakty

Aeroklub Polski

SIEDZIBA: ul.KOMITETU OBRONY ROBOTNIKÓW 39,  02-148 WARSZAWA

KRS 0000122672; NIP 526-030-03-45; REGON 007026161

STRONA INTERNETOWA: www.aeroklubpolski.pl

Biuro Aeroklubu Polskiego

.

TEL.: +48 22 55 67 300 
 FAX:  +48 22 55 67 355  
E-MAIL:  biuro@aeroklubpolski.pl

SEKRETARZ GENERALNY AEROKLUBU POLSKIEGO – DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY 

Piotr CZARNECKI  tel.  22 556 73 00 sgap@aeroklubpolski.pl
 

  DZIAŁ SZKOLENIA 

1. Ryszard MICHALSKI  Szef Szkolenia 22 55 67 364 r.michalski@aeroklubpolski.pl
   

          DZIAŁ SPORTOWO-ORGANIZACYJNY

         
1. Barbara DOBROWOLSKA Gł. specjalista ds. sportu 22 55 67 368 b.dobrowolska@aeroklubpolski.pl
2. Jarosław DARSKI Gł. specjalista ds. sportu 22 55 67 357 j.darski@aeroklubpolski.pl
3. Luiza GIERSZYŃSKA Asystentka Dz. Sportu i Zarządu

22 55 67 350/300

biuro@aeroklubpolski.pl
 

 DZIAŁ FINANSOWY

1. Grażyna BARDZEL Gł. księgowa 22 55 67 366 g.bardzel@aeroklubpolski.pl
2. Beata MARCINIAK Księgowa   b.marciniak@aeroklubpolski.pl

DZIAŁ PRAWNY

1. Piotr CZARNECKI Specjalista ds. prawnych 22 55 67 300 p.czarnecki@aeroklubpolski.pl

DZIAŁ MARKETINGU

1. Adam PASKA Specjalista ds. organizacyjnych i marketingu 22 55 67 351 a.paska@aeroklubpolski.pl
2. Anna ZAKRZEWSKA Specjalista ds. marketingu / PR Manager 22 55 67 376 marketing@aroklubpolski.pl

Komisje Specjalnościowe

Komisja Akrobacji Lotniczej Aeroklubu Polskiego

1. Przewodniczący – Jerzy Makula
2. V-ce Przewodniczący – Stanisław Szczepanowski
3. Członek – Jerzy Wiśniewski
4. Członek – Adam Labus
5. Członek – Jan Makula
6. Członek – Mirosław Wrześniewski
7. Członek – Rafał Przybylak

Kontakt do komisji: komisja.akrobacji@aeroklubpolski.pl

Komisja Balonowa Aeroklubu Polskiego

1. Przewodniczący – Arkadiusz IWAŃSKI
2. Wiceprzewodniczący – Roman BAUTA
3. Skarbnik – Jacek BARSKI
4. Sekretarz – Daria DUTKIEWICZ-GOŁAWSKA
5. Członek – Mateusz RĘKAS

Kontakt do komisji: komisja.balonowa@aeroklubpolski.pl

Komisja Lotniowo – Paralotniowa Aeroklubu Polskiego

1. Przewodniczący – Jacek PROFUS
2. Członek – Paweł WARZYBOK
3. Członek – Jędrzej JAXA-ROŻEN
4. Członek – Paweł FARON
5. Członek – Paweł KUMOREK
6. Członek – Walter WOJCIECHOWSKI
7. Członek – Piotr ZARĘBSKI

Kontakt do komisji: komisja.lotniowo-paralotniowa@aeroklubpolski.pl

Komisja Mikrolotowa Aeroklubu Polskiego

1. Przewodniczący – Adam Paska
2. Sekretarz – Anna Markowska
3. Członek – Mirosław Górski
4. Członek – Alojzy Dernbach
5. Członek – Błażej Piech
6. Członek – Krzysztof Romicki

Kontakt do komisji: komisja.mikrolotowa@aeroklubpolski.pl

Komisja Modelarska Lotniczego i Kosmicznego Aeroklubu Polskiego

1. Przewodniczący – Jerzy BONIECKI
2. Sekretarz – Bogdan WIERZBA
3. Członek – Ewa DUDZIAK-PRZYBYTEK
4. Członek – Marek DOMINIAK
5. Członek – Henryk KRUPA
6. Członek – Wojciech LESIUK
7. Członek – Norbert SUWAŁA
8. Członek – Michał GRYGLAS

Kontakt do komisji: komisja.modelarska@aeroklubpolski.pl

Komisja Samolotowa Aeroklubu Polskiego

1. Przewodniczący – Tomasz Koperski
2. V-ce przewodniczący – Krzysztof Lenartowicz
3. Sekretarz – Eryk Auguścik
4. Członek – Stanisław Cieślak
5. Członek – Weronika Cieślak
6. Członek – Marcin Wieczorek
7. Członek – Joanna Skalik

Kontakt do komisji: komisja.samolotowa@aeroklubpolski.pl

Komisja Spadochronowa Aeroklubu Polskiego

1. Przewodniczący – Krzysztof SZOPIŃSKI
2. Wiceprzewodniczący – Maciej ANTKOWIAK
3. Członek – Jacek BRZEZIŃSKI
4. Członek – Dariusz FILIPOWSKI
5. Członek – Ewa WESOŁOWSKA
6. Członek – Paweł MICHALSKI
7. Członek – Tomasz IGNACZUK
8. Członek – Katarzyna ŁOZA-SOŁTYK
9. Członek – Andrzej LAMCH

Kontakt do komisji: komisja.spadochronowa@aeroklubpolski.pl

Komisja Szybowcowa Aeroklubu Polskiego

1. Przewodniczący– Tomasz KROK
2. V-Ce Przewodniczący – Bogdan KRAŚKIEWICZ
3. Sekretarz– Kinga TCHORZ
4. Członek – Bartosz ORCHEL
5. Członek – Mateusz ZAKRZEWSKI

Kontakt do komisji: komisja.szybowcowa@aeroklubpolski.pl

Komisja Śmigłowcowa Aeroklubu Polskiego

1. Przewodniczący – Jędrzej WILER
2. Członek – Wojciech DOBRZYŃSKI
3. Członek – Włodzimierz SIDORCZUK
4. Członek – Karol POLACZEK

Kontakt do komisji: komisja.smiglowcowa@aeroklubpolski.pl

Szkoły szybowcowe i ośrodki AP

GÓRSKA SZKOŁA SZYBOWCOWA AP ŻAR im. Adama Dziurzyńskiego

ul. Górska 19, Miedzybrodzie Żywieckie
34-312 Międzybrodzie Bialskie
http://www.glidezar.com/
tel.: +48 33 866 10 46
fax: +48 33 862 14 77; 866 10 90
wyszkoleniezar@poczta.onet.pl
gss.zar@aeroklubpolski.pl

CENTRALNA SZKOŁA SZYBOWCOWA AP w LESZNIE im. Pelagii Majewskiej

ul. Szybowników 28
64-100 Leszno
http://www.cssleszno.eu/
tel.: +48 65 529 24 00; 529 26 83
fax: +48 65 529 41 39
info@cssleszno.eu
css.leszno@aeroklubpolski.pl

GŁÓWNY OŚRODEK BADAŃ LOTNICZO-LEKARSKICH AP we WROCŁAWIU

ul. H.Sienkiewicza 108/110
50-348 Wrocław
http://www.gobll.org/
tel.: +48 71 792 40 92, 792 40 94, 328 28 92
fax: +48 71 792 40 91
Sekretariat.gobll@gmail.com
gobll@aeroklubpolski.pl